Szczegóły Hotel/Pokoje

Wyspa/Hotel

Thinadhoo to jedna z wysp na Malediwach, położona w atolu Vaavu. Ta malownicza wyspa jest miejscem o spokojnej atmosferze i pięknych plażach, otoczona turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego.

Wyspa Thinadhoo znajduje się około 80 minut drogi motorówką od lotiniska w Male, jest zamieszkana przez nieliczną lokalną społeczność. Populacja liczy tu zalediwe 50 mieszkańców więc na wyspie przeważają turyści aczkolwiek ze względu na wielkość wyspy można tu doświadczyć autentycznego życia na Malediwach.

Atoll Vaavu znany jest z bardzo bogatej fauny oceanicznej, jest to fantastyczne miejsce do połowów ryb, snurkowania i nurkowania. W pobliżu znajduje się jedno z ikonicznych miejsc na Malediwach, czyli wrak statku, zatopiony na rafie, którego część wystaje powyżej poziomu wody.

Na wyspie znajdują się lokalne knajpki i restauracje.

Hotel położony jest tuż przy plaży, jego zagospodarowanie i infratruktura sprawia, że jest alternatywą dla resortu, oferując wysoki standard zakwaterowania i usług. Na terenie hotelu, znajdują się siłownia, SPA, kawiarnia, sporty wodne.

Wyposażenie Pokoju

Darmowe Wifi

Klimatyzacja

Wiatrak sufitowy

Tv

Mini lodówka

Zestaw do kawy i herbaty

Na Parterze

Łazienka

Prywatna łazienka

Prysznic

Ciepła woda

Zestaw kosmetyków

Ręczniki

Ręczniki plażowe

Dodatkowo

Balkon (Pokoje z balkonem)

Widok na palmy lub Ocean w pokojach Deluxe Plus

Dostawka

Sejf

Jesteś zaintereswana/y?

$70/per day

Podobne propozycje

Image
Standard Rooms$150
From/per night
Image
Superior Rooms$180
From/per night
Image
Premium Rooms$250
From/per night