Serdecznie zapraszamy na naszego bloga

wiemy, że daleka podróż wymaga wielu przygotowań
dla ułatwienia na blogu postaramy się przybliżyć istotne kwestie.

Blog-okładka
Blog Malediwy
Blog-okładka

Melisa & Ajo

Slider

BLOG
NaMalediwy

Slider

Od czego zacząć planowanie podróży na Malediwy?

Od czego zacząć planowanie podróży na Malediwy?

 

No właśnie od czego? To chyba zaraz za pytaniem o pogodę jedno z najczęściej pojawiających się. Postaram się podać Wam kilka wskazówek, które ułatwią Wam podróż i rozwieją przy najmniej niektóre wątpliwości.

 

Nie ma się czego obawiać, planowanie nie zajmie Wam wiele czasu. Baza to oczywiście termin pobytu. Od maja do września turystów jest znacznie mniej, głównie z uwagi na trwające lato w Europie. Ok. Przeczytaliście już poprzedniego posta dot. pogody, wybraliście termin to teraz, czas zakupić bilet. Wyszukiwarek są tysiące, połączeń również. Ja polecam zwłaszcza skyscanner.pl, jako że jest platformą najmniej zawodną. Jeżeli nie mamy sztywno ustalonych dat podróży polecam w kalendarzu wyszukiwarki, zamiast daty wybrać opcję "Najtańszy miesiąc" Skyscanner.pl

 wyszukiwanie połączeń lotniczych
 
Tak znajdziecie najtańszą ofertę. Ja swój pierwszy bilet na Malediwy znalazłam na witrynie flipo.pl, zakładka "oferty specjalne", tam czają się okazje. Za bilet zapłaciłam 1325 zł! Za to podróż była dłuuuuga i z kilkoma przesiadkami!
 
Równorzędną kwestią, którą dobrze jest wziąć pod uwagę to transport na wyspę lokalną, zwłaszcza jeżeli wybieracie się na Malediwy na krótko np. przy okazji podróży na Sri Lankę. Dzięki temu zyskacie więcej czasu na docelowej wyspie. Transport na Malediwach to kwestia, która może przysporzyć problemów (mowa oczywiście  lokalnych wyspach nie o resortach, gdzie prywatne łodzie kursują nawet kilka razy dziennie, jednak Resorty to zupełnie oddzielna historia. Nasza wyspa jest całkiem nieźle skomunikowana z Male. Mianowicie dostać można się tutaj od poniedziałku do niedzieli, w poniedziałki i piątki rozkład jest inny. Dokładny rozkład można znaleźć na naszej stronie www.

 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
© {2019} naMalediwy. All Rights Reserved. Designed By naMalediwy